До цієї знаменної дати запущено інтерактивну мапу Ужгорода.
В геоінтерфейсі Google Earth уперше в світі уповні реалізований принцип Неогеграфії. Поява Google Earth стала важливим етапом в розвитку нових географічних методів і – проектом, що найбільш динамічно розвивається, змінюючи уявлення про географію і те, якими будуть карти майбутнього.
Відтепер у цей проект – першим в Україні – залучено і Закарпаття. Ми в складі групи фахівців створюємо 3D-мапу Закарпаття. Уже розроблено ландшафтну основу, вже виконано інтегровані на мапу більше 100 знакових об’єктів Ужгорода (як то Ужгородський замок, обласна філармонія, будівля ОДА тощо), триває робота над іншими, аби вже незабаром у Всесвітній мережі була цілісна картина нашого регіону, збагачена цінною інформацією про Закарпаття, його туристичні можливості і пропозиції.
Проект Silverland-3D – це те, що змінить обличчя Закарпаття як туристичного краю. Сьогодні це – найперспективніший шлях представити себе світові. У мережі Інтернет будь-хто у будь-якій точці земної кулі може побачити, що являє собою Срібна Земля. Аби відтак вже не втриматися, аби познайомитися із нею впритул.
Кількість користувачів геоінтерфейсу Google Earth сьогодні наближається до мільярду осіб.